Terminlisten for OBOS-ligaen er klar
Sandnes Ulf åpner hjemme mot Steffen Landros gamle lag, Øygarden fredag 3. juli. Avspark er kl. 18.00. Deretter tar de lyseblå turen til Grimstad hvor de møter Jerv. I tredje serierunde kommer det en skikkelig godbit når Sandnes Ulf tar i mot Lillestrøm på Øster Hus Arena.
Nytt av året er det at OBOS-ligaen har hovedrunde mandager klokken 18.00, mens hovedkampen i runden vises tirsdager klokken 19.00.
– For OBOS-ligaen presenteres hele spilleplanen samt TV-kamper ut august. Inntil videre er kampene å betrakte som rene TV-produkt. Ut august vil OBOS-ligaen spille fast på ukedager. Dette for å unngå unødig konkurranse fra andre ligaer, sier leder av NFFs konkurranseavdeling, Nils Fisketjønn.
På grunn av sen seriestart vil det ved enkelte tilfeller være «midtukekamper» som spilles fredager.
Slik spilles rundene:
Runde 1 (3.juli) | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Lillestrøm | Fredag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Jerv | Fredag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Øygarden | Fredag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Ranheim | Fredag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Raufoss | Fredag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Strømmen | Fredag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Sogndal | Fredag 1800 | Dplay |
HamKam | - | Kongsvinger | Fredag 2030 | ESN |
| ||||
Runde 2 6-7 juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Jerv | - | Sandnes Ulf | Mandag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Tromsø | Mandag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Grorud | Mandag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Stjørdals-Blink | Mandag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Ull/Kisa | Mandag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | KFUM Oslo | Mandag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Åsane | Mandag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | HamKam | Tirsdag 1900 | ESN |
| ||||
Runde 3 13-14 juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Sogndal | Mandag 1800 | Dplay |
HamKam | - | Øygarden | Mandag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Raufoss | Mandag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Kongsvinger | Mandag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Strømmen | Mandag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Jerv | Mandag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Ranheim | Mandag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Lillestrøm | Tirsdag 1900 | ESN |
| ||||
Runde 4 20-21 Juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Jerv | - | HamKam | Mandag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Grorud | Mandag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Stjørdals-Blink | Mandag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Sandnes Ulf | Mandag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | Åsane | Mandag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | KFUM Oslo | Mandag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Raufoss | Mandag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Tromsø | Tirsdag 1900 | ESN |
| ||||
Runde 5 27-28 Juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Jerv | Mandag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Sogndal | Mandag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Kongsvinger | Mandag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Ull/Kisa | Mandag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Strømmen | Mandag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Øygarden | Mandag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Lillestrøm | Mandag 1800 | Dplay |
HamKam | - | Ranheim | Tirsdag 1900 | ESN |
| ||||
Runde 6 31 Juli | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
KFUM Oslo | - | Åsane | Fredag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Kongsvinger | Fredag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Raufoss | Fredag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | Sandnes Ulf | Fredag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Stjørdals-Blink | Fredag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | HamKam | Fredag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Grorud | Fredag 1800 | Dplay |
Jerv | - | Lillestrøm | Fredag 2030 | ESN |
| ||||
Runde 7 3-4 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Ull/Kisa | Mandag 1800 | Dplay |
HamKam | - | KFUM Oslo | Mandag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Øygarden | Mandag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Strømmen | Mandag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Ranheim | Mandag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Jerv | Mandag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Tromsø | Mandag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Sogndal | Tirsdag 1900 | ESN |
| ||||
Runde 8 10-11 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Jerv | - | Kongsvinger | Mandag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Raufoss | Mandag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | HamKam | Mandag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | Grorud | Mandag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Sandnes Ulf | Mandag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Åsane | Mandag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Stjørdals-Blink | Mandag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Lillestrøm | Tirsdag 1900 | ESN |
| ||||
Runde 9 14 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | Tromsø | Fredag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Strømmen | Fredag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Øygarden | Fredag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Jerv | Fredag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | KFUM Oslo | Fredag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Sogndal | Fredag 1800 | Dplay |
Åsane | - | HamKam | Fredag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Ull/Kisa | Fredag 2030 | ESN |
| ||||
Runde 10 17-18 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
HamKam | - | Grorud | Mandag 1800 | Dplay |
Jerv | - | Tromsø | Mandag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Raufoss | Mandag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Ranheim | Mandag 1800 | Dplay |
Strømmen | - | Øygarden | Mandag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Stjørdals-Blink | Mandag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Sandnes Ulf | Mandag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Kongsvinger | Tirsdag 1900 | ESN |
| ||||
Runde 11 24-25 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Grorud | - | KFUM Oslo | Mandag 1800 | Dplay |
Ranheim | - | Strømmen | Mandag 1800 | Dplay |
Raufoss | - | Ull/Kisa | Mandag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | HamKam | Mandag 1800 | Dplay |
Stjørdals-Blink | - | Åsane | Mandag 1800 | Dplay |
Tromsø | - | Sogndal | Mandag 1800 | Dplay |
Øygarden | - | Jerv | Mandag 1800 | Dplay |
Kongsvinger | - | Lillestrøm | Tirsdag 1900 | ESN |
| ||||
Runde 12 28 August | Dag/Kl.slett | Kanal | ||
Jerv | - | Ranheim | Fredag 1800 | Dplay |
KFUM Oslo | - | Stjørdals-Blink | Fredag 1800 | Dplay |
Lillestrøm | - | Strømmen | Fredag 1800 | Dplay |
Sandnes Ulf | - | Raufoss | Fredag 1800 | Dplay |
Sogndal | - | Øygarden | Fredag 1800 | Dplay |
Ull/Kisa | - | Kongsvinger | Fredag 1800 | Dplay |
Åsane | - | Grorud | Fredag 1800 | Dplay |
HamKam | - | Tromsø | Fredag 2030 | ESN |
| ||||
Runde 13 31 Aug-1 Sept |
|
| ||
Grorud | - | Sandnes Ulf |
|
|
Kongsvinger | - | Sogndal |
|
|
Ranheim | - | KFUM Oslo |
|
|
Raufoss | - | Åsane |
|
|
Stjørdals-Blink | - | HamKam |
|
|
Strømmen | - | Jerv |
|
|
Tromsø | - | Ull/Kisa |
|
|
Øygarden | - | Lillestrøm |
|
|
| ||||
Runde 14 8-9 sept |
|
| ||
Grorud | - | Stjørdals-Blink |
|
|
HamKam | - | Raufoss |
|
|
KFUM Oslo | - | Tromsø |
|
|
Lillestrøm | - | Ranheim |
|
|
Sandnes Ulf | - | Kongsvinger |
|
|
Sogndal | - | Strømmen |
|
|
Ull/Kisa | - | Øygarden |
|
|
Åsane | - | Jerv |
|
|
| ||||
Runde 15 14-15 Sept. |
|
| ||
Jerv | - | Sogndal |
|
|
Kongsvinger | - | Åsane |
|
|
Ranheim | - | Ull/Kisa |
|
|
Raufoss | - | Grorud |
|
|
Stjørdals-Blink | - | Sandnes Ulf |
|
|
Strømmen | - | HamKam |
|
|
Tromsø | - | Lillestrøm |
|
|
Øygarden | - | KFUM Oslo |
|
|
| ||||
Runde 16 21-22 Sept |
|
| ||
Grorud | - | Ranheim |
|
|
HamKam | - | Jerv |
|
|
KFUM Oslo | - | Strømmen |
|
|
Lillestrøm | - | Kongsvinger |
|
|
Sandnes Ulf | - | Tromsø |
|
|
Sogndal | - | Stjørdals-Blink |
|
|
Ull/Kisa | - | Raufoss |
|
|
Åsane | - | Øygarden |
|
|
| ||||
Runde 17 25 Sept |
|
| ||
Jerv | - | Ull/Kisa |
|
|
Kongsvinger | - | HamKam |
|
|
Ranheim | - | Åsane |
|
|
Raufoss | - | Sandnes Ulf |
|
|
Stjørdals-Blink | - | KFUM Oslo |
|
|
Strømmen | - | Lillestrøm |
|
|
Tromsø | - | Grorud |
|
|
Øygarden | - | Sogndal |
|
|
| ||||
Runde 18 28-29 Sept |
|
| ||
Grorud | - | Øygarden |
|
|
HamKam | - | Stjørdals-Blink |
|
|
KFUM Oslo | - | Sandnes Ulf |
|
|
Lillestrøm | - | Jerv |
|
|
Sogndal | - | Kongsvinger |
|
|
Strømmen | - | Ranheim |
|
|
Ull/Kisa | - | Tromsø |
|
|
Åsane | - | Raufoss |
|
|
| ||||
Runde 19 5-6 Okt. |
|
| ||
Jerv | - | Strømmen |
|
|
Kongsvinger | - | KFUM Oslo |
|
|
Ranheim | - | Sogndal |
|
|
Raufoss | - | HamKam |
|
|
Sandnes Ulf | - | Grorud |
|
|
Stjørdals-Blink | - | Lillestrøm |
|
|
Tromsø | - | Åsane |
|
|
Øygarden | - | Ull/Kisa |
|
|
| ||||
Runde 20 12-13 Okt. |
|
| ||
HamKam | - | Sandnes Ulf |
|
|
Jerv | - | Raufoss |
|
|
KFUM Oslo | - | Grorud |
|
|
Lillestrøm | - | Øygarden |
|
|
Sogndal | - | Tromsø |
|
|
Strømmen | - | Kongsvinger |
|
|
Ull/Kisa | - | Ranheim |
|
|
Åsane | - | Stjørdals-Blink |
|
|
| ||||
Runde 21 19-20 Okt |
|
| ||
Grorud | - | HamKam |
|
|
Kongsvinger | - | Jerv |
|
|
Ranheim | - | Lillestrøm |
|
|
Raufoss | - | Sogndal |
|
|
Sandnes Ulf | - | Åsane |
|
|
Stjørdals-Blink | - | Ull/Kisa |
|
|
Tromsø | - | KFUM Oslo |
|
|
Øygarden | - | Strømmen |
|
|
| ||||
Runde 22 26-27 Okt |
|
| ||
HamKam | - | Sogndal |
|
|
Jerv | - | Øygarden |
|
|
Kongsvinger | - | Ranheim |
|
|
Lillestrøm | - | Sandnes Ulf |
|
|
Stjørdals-Blink | - | Tromsø |
|
|
Strømmen | - | Raufoss |
|
|
Ull/Kisa | - | Grorud |
|
|
Åsane | - | KFUM Oslo |
|
|
| ||||
Runde 23 30 Okt. |
|
| ||
Grorud | - | Åsane |
|
|
KFUM Oslo | - | Ull/Kisa |
|
|
Ranheim | - | Stjørdals-Blink |
|
|
Raufoss | - | Lillestrøm |
|
|
Sandnes Ulf | - | Strømmen |
|
|
Sogndal | - | Jerv |
|
|
Tromsø | - | HamKam |
|
|
Øygarden | - | Kongsvinger |
|
|
| ||||
Runde 24 2-3 Nov |
|
| ||
HamKam | - | Åsane |
|
|
Jerv | - | KFUM Oslo |
|
|
Kongsvinger | - | Raufoss |
|
|
Lillestrøm | - | Tromsø |
|
|
Stjørdals-Blink | - | Grorud |
|
|
Strømmen | - | Sogndal |
|
|
Ull/Kisa | - | Sandnes Ulf |
|
|
Øygarden | - | Ranheim |
|
|
| ||||
Runde 25 6 Nov |
|
| ||
Grorud | - | Strømmen |
|
|
KFUM Oslo | - | HamKam |
|
|
Ranheim | - | Jerv |
|
|
Raufoss | - | Øygarden |
|
|
Sandnes Ulf | - | Stjørdals-Blink |
|
|
Sogndal | - | Lillestrøm |
|
|
Tromsø | - | Kongsvinger |
|
|
Åsane | - | Ull/Kisa |
|
|
| ||||
Runde 26 9-10 Nov |
|
| ||
HamKam | - | Ull/Kisa |
|
|
Jerv | - | Grorud |
|
|
Kongsvinger | - | Sandnes Ulf |
|
|
Lillestrøm | - | Åsane |
|
|
Raufoss | - | Ranheim |
|
|
Sogndal | - | KFUM Oslo |
|
|
Strømmen | - | Stjørdals-Blink |
|
|
Øygarden | - | Tromsø |
|
|
| ||||
Runde 27 16-17 Nov |
|
| ||
Grorud | - | Raufoss |
|
|
HamKam | - | Strømmen |
|
|
KFUM Oslo | - | Ranheim |
|
|
Sandnes Ulf | - | Sogndal |
|
|
Stjørdals-Blink | - | Øygarden |
|
|
Tromsø | - | Jerv |
|
|
Ull/Kisa | - | Lillestrøm |
|
|
Åsane | - | Kongsvinger |
|
|
| ||||
Runde 28 23. - 24. nov |
|
| ||
Jerv | - | Åsane |
|
|
Kongsvinger | - | Stjørdals-Blink |
|
|
Lillestrøm | - | KFUM Oslo |
|
|
Ranheim | - | HamKam |
|
|
Raufoss | - | Tromsø |
|
|
Sogndal | - | Grorud |
|
|
Strømmen | - | Ull/Kisa |
|
|
Øygarden | - | Sandnes Ulf |
|
|
| ||||
Runde 29 30. nov |
|
| ||
Grorud | - | Kongsvinger |
|
|
HamKam | - | Lillestrøm |
|
|
KFUM Oslo | - | Øygarden |
|
|
Sandnes Ulf | - | Jerv |
|
|
Stjørdals-Blink | - | Raufoss |
|
|
Tromsø | - | Ranheim |
|
|
Ull/Kisa | - | Sogndal |
|
|
Åsane | - | Strømmen |
|
|
| ||||
Runde 30 7. desember |
|
| ||
Jerv | - | Stjørdals-Blink |
|
|
Kongsvinger | - | Ull/Kisa |
|
|
Lillestrøm | - | Grorud |
|
|
Ranheim | - | Sandnes Ulf |
|
|
Raufoss | - | KFUM Oslo |
|
|
Sogndal | - | Åsane |
|
|
Strømmen | - | Tromsø |
|
|
Øygarden | - | HamKam |
|
|