Ansatte

Har du spørsmål til klubben, og lurer på hvem du skal kontakte? Sjekk ut under.

Annonse:

Administrasjon:

 

Tom Rune Espedal
Daglig leder
Tlf: 51 66 79 75
E-post: tre@sandnesulf.no

Vibeke Steen
Kommersiell leder
Tlf: 489 96 372
E-post: vibeke@sandnesulf.no

John Are Larsen
Økonomileder
Tlf: 414 98 819
E-post: jal@sandnesulf.no

Aslak Ravndal
Media - og markedsmedarbeider
Tlf: 913 58 217
E-post: aslak@sandnesulf.no

Vegard Idsøe
Markeds- og administrasjonsmedarbeider
Tlf: 976 48 996
E-post: vei@sandnesulf.no

 

Sportslig:

 

Bengt Sæternes
Hovedtrener A-lag
Tlf: 51667975
E-post: bsa@sandnesulf.no

Bojan Zajic
Assistenttrener A-lag
Tlf: 962 35 559
E-post: bojan@sandnesulf.no

Jason Wyn-Jones
Keepertrener A-lag og spillerutvikler
Tlf: 467 97 170
E-post: jason@sandnesulf.no

Tomi Markovski
Utviklingsleder
Tlf: 920 82 254
E-post: tma@sandnesulf.no

Owe Salvesen
Spillerutvikler
Tlf: 982 21 076
E-post: owe@sandnesulf.no

Arturo Cleveland
FFO-ansvarlig og trener Sandnes Ulf 2/G19
Tlf: 906 18 718
E-post: arturo@sandnesulf.no

Annonse fra Obos-ligaen: