Ansatte

Har du spørsmål til klubben, og lurer på hvem du skal kontakte? Sjekk ut under.

Annonse:

Administrasjon:

 

Tom Rune Espedal
Daglig leder
Tlf: 51 66 79 75
E-post: tre@sandnesulf.no

Vibeke Steen
Kommersiell leder
Tlf: 489 96 372
E-post: vibeke@sandnesulf.no

Stefan Jønsson
Sponsorselger bedrift
Tlf: 973 08 488
E-post: stefan@sandnesulf.no

John Are Larsen
Økonomileder
Tlf: 414 98 819
E-post: jal@sandnesulf.no

Sportslig:

Steffen Landro
Hovedtrener A-lag
E-post: steffen@sandnesulf.no

Oliver Harder
Assistenttrener A-lag
E-post: oliver.harder@sandnesulf.no

Jason Wyn-Jones
Keepertrener A-lag og spillerutvikler
Tlf: 467 97 170
E-post: jason@sandnesulf.no

Tomi Markovski
Utviklingsleder
Tlf: 920 82 254
E-post: tma@sandnesulf.no

Arturo Cleveland
Spillerutvikler og trener Sandnes Ulf 2/G19
Tlf: 906 18 718
E-post: arturo@sandnesulf.no

Owe Salvesen
Spillerutvikler og Ulveakademiet-ansvarlig
Tlf: 982 21 076
E-post: owe@sandnesulf.no

Annonse fra Obos-ligaen: