Her er status etter den store sluttspillsdagen
Siste Sandnes Ulf-lag røk ut fredag.
OPPDATERT KL 15:00 28/7
Torsdag har det blitt spilt en rekke Sandnes Ulf-kamper i sluttspillet, og dessverre har samtlige av de lyseblå lagene i A-sluttspillet røket ut.
Etter alle kampene på torsdag er fasiten at kun ett Sandnes Ulf-lag skal ut i aksjon på fredag. Det er Sandnes Ulf 2 på G13-trinnet, som dessverre røk ut etter 0-1-tap mot ukrainske Naftovyk FC i B-sluttspillets 8.-delsfinale.
G17
27/7 kl 10:45: Duerne FC (Danmark) - Sandnes Ulf (B-sluttspill, 16.-delsfinale): 6-1
G15
27/7 kl 09:40: Sandnes Ulf - Store Bergan FB (Norge) (B-sluttspill, 32.-delsfinale): 2-3
G14
27/7 kl 16:40: Sandnes Ulf 1 - Råde 1 (Norge) (A-sluttspill, 32.-delsfinale)
27/7 kl 11:10: Clyde SOF (Skottland) - Sandnes Ulf 2 (B-sluttspill, 32.-delsfinale): 3-0
G13
27/7 kl 09:20: Sandnes Ulf 1 - Barskamp TUS (Tyskland) (A-sluttspill, 32.-delsfinale): 15-0
27/7 kl 13:55: Pansdorf TSV ( Tyskland) - Sandnes Ulf (A-sluttspill, 16.-delsfinale): 0-1
27/7 kl 18:30: Sandnes Ulf 1 - Nøtterøy 1 (Norge) (A-sluttspill, 8.-delsfinale): 1-2
27/7 kl 15:45: Sandnes Ulf 2 - Byåsen IL (Norge) (B-sluttspill, 32.-delsfinale): 6-4
27/7 kl 19:25: Øyestad 2 (Norge) - Sandnes Ulf 2 (B-sluttspill, 16.-delsfinale): 1-3
28/7 kl 10:00: Naftovyk FC (Ukraina) - Sandnes Ulf 2 (B-sluttspill, 8.-delsfinale): 1-0
27/7 kl 15:45: Start 2 - Sandnes Ulf 3 (B-sluttspill, 32.-delsfinale): 8-0
G12
27/7 kl 08:25: Vestre Aker SK (Norge) - Sandnes Ulf 1 (A-sluttspill, 32.-delsfinale): 2-3
27/7 kl 12:05: Trauma IF 1 (Norge) - Sandnes Ulf 1 (A-sluttspill, 16.-delsfinale): 2-0
27/7 kl 08:25: Skedsmo 2 (Norge) - Sandnes Ulf 2 (A-sluttspill, 32.-delsfinale): 3-1
J17
27/7 kl 08:35: Sandnes Ulf - Randesund IL (Norge) (A-sluttspill, 16.-delsfinale): 1-3
J15
27/7 kl 08:35: Vidar 1 - Sandnes Ulf (B-sluttspill, 32.-delsfinale): 1-0
J14
27/7 kl 14:50: Gimletroll (Norge) - Sandnes Ulf (B-sluttspill, 16.-delsfinale): 3-2
J13
27/7 kl 09:20: Sandnes Ulf 1 - Flint Tønsberg IL (Norge) (A-sluttspill, 16.-delsfinale): 3-0
27/7 kl 16:40: Kreis Cloppenburg NFV (Tyskland) - Sandnes Ulf 1 (A-sluttspill, 8.-delsfinale): 7-6
27/7 kl 15:45: Stenungsunds IF (Sverige) - Sandnes Ulf 2 (B-sluttspill, 8.-delsfinale): 4-0